Nole, stigosmo: Video sam sliku s aerodroma...
„Video sam da su postavili sliku da su na aerodromu, verovatno je kasnio let“, rekao je Nole kada nije bilo pitanja na srpskom na njegovoj uvodnoj vimbldonskoj konferenciji. Jeste, Nole – kasnio je let, pritom znaš i ti kakve su londonske gužve, tako… nema veze, već ćemo se viđati. Imamo i jedno lepo iznenađenje. Bio je tu naš makedonski …